PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745557}

Wielkie kłamstewka

Big Little Lies
8,2 93 918
ocen
8,2 10 1 93918
8,4 30
ocen krytyków
Wielkie kłamstewka
powrót do forum serialu Wielkie kłamstewka

Przewidywalny finał, obyczajowe smędzenie, ględzenie o wyimaginowanych problemach papierowych ludzi, niewiarygodna psychologia postaci chociaż solidnie granych to sztucznych i pustych, koszmarnie wymyślonych muppetów.

ocenił(a) serial na 9
GullyFoyle

No właśnie, przecież nikt na świecie nie ma takich problemów. Przemoc domowa?Znęcanie się w szkole? Zdrada? Nadopiekuńczość? Gwałt?
Wyimaginowane sprawy, no i jeszcze oczywiście postacie matek, ojców, dzieci...
Kto to teraz słyszał o posiadaniu matki, ojca albo dziecka a dzieci już dawno nie wysyła się do szkoły. Wszystko taaaakie papierowe.

ocenił(a) serial na 4
GullyFoyle

Otóż to - oglądam pierwszy odcinek drugiego sezonu- jeszcze głupiej niż w pierwszym .Po następne nie sięgnę .

ocenił(a) serial na 3
Slawek_M_6

Też mam takie odczucia, film składa się z pięknych obrazków, muzyki która ma podnieść jego klimat i pustki. Potańczmy trochę na plaży, pokrzyczmy przy stole, wprowadźmy nową postać obsadzoną przez "wielką" aktorkę i mamy przebój.

Slawek_M_6

ja tez sie poddalam, tak jak pierwszy sezon jeszcze mi sie podobal ale drugi, to porazka...poddalam sie po pierwszym odcinku ...

ocenił(a) serial na 8
Slawek_M_6

Drugi sezon beznadziejny. A szkoda.

GullyFoyle

Zgadzam się. Przewidywalny film. Postacie, do których raczej mi daleko. Trudno się z nimi utożsamić. Trudno uwierzyć w ich psychologiczną konstrukcję. Jedynie Celeste i problem przemocy domowej był ciekawie pokazany.
Obejrzałam ze względu na obsadę, ale generalnie jestem zawiedziona.

ocenił(a) serial na 1
pbog

Zobaczyłem że jeszcze wcisnęli Meryl żeby przypudrować trochę nicość tego produktu. Problem w tym że Meryl nie zmieniła repertuaru swoich min od czasu Łowcy Jeleni. Dejta spokój.

ocenił(a) serial na 3
GullyFoyle

W punkt.

ocenił(a) serial na 4
GullyFoyle

jeny a już ja myślałam, że coś ze mną jest nie tak... uff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones