PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745557}

Wielkie kłamstewka

Big Little Lies
8,2 93 995
ocen
8,2 10 1 93995
8,4 31
ocen krytyków
Wielkie kłamstewka
powrót do forum serialu Wielkie kłamstewka

Dzisiaj gruchnęła wiadomość, iż Meryl Streep dołączyła do obsady drugiego sezonu Wielkich Kłamstewek. W nadchodzącej serii wcieli się ona w Mary Louise Wright- teściową Celeste. Kidman i Streep ponownie w jednym projekcie :D

tomb2525

Będzie ciekawie

ocenił(a) serial na 8
moniek_sz

Zdecydowanie :D Warto dodać, że postać Mary była pisana od samego początku z myślą o Streep, której angaż do serialu był wynikiem prośby samej Moriarty. Podejrzewam zatem, że autorka wzięła pod uwagę cały wachlarz możliwości Meryl :D

ocenił(a) serial na 7
tomb2525

Niestety nie podzielam entuzjazmu. Po 1 odcinku również byłem nawet dobrych myśli, ale po trzecim - tam nie ma niestety pomysłu na fabułę, a postać Meryl jest tak oczywista, że przestała być interesująca.

ocenił(a) serial na 9
tomb2525

Nie pod Meryl! Przecież w ciekawostkach masz że Jesica Lang zrezygnowała, a potem była Meryl

ocenił(a) serial na 8
maciekb80

Moriarty w wywiadzie dla The Hollywood Reporter sama przyznała, że postać Mary Louise była pisana z myślą o Streep. Nie wiem zatem skąd Lange w ciekawostkach.

tomb2525

A to jak zagrała swoją rolę to mistrzostwo jak dla mnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones