PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745557}

Wielkie kłamstewka

Big Little Lies
8,2 93 995
ocen
8,2 10 1 93995
8,4 31
ocen krytyków
Wielkie kłamstewka
powrót do forum serialu Wielkie kłamstewka

Komedia?

ocenił(a) serial na 5

Skąd w rubryce "gatunek" znalazła się komedia??? Prześmieszne. Podobnie jak przy sadze "Zmierzch" widnieje napis horror. Wstyd filmweb, wstyd ;)

Ula87

Co, nabrałaś się trochę? ;-) Na choćby odrobinę około towarzyszącego humoru lekko liczyłem i nadal liczę, ale chyba bardzo ukryty będzie on jednak. Choć kto wie - w końcu to tylko pierwszy odcinek i może zaraz ruszy cała komedia pomyłek. Ale czy o to będzie tam chodzić, to ja nie wiem. Różnie bywa z opisami.

ocenił(a) serial na 5
paperski

Szczerze mówiąc, na podstawie pierwszego odcinka ciężko jest mi uwierzyć, że będzie tam choć trochę humoru. To raczej tykająca bomba ;)

Ula87

Też nie powiem, ale... sprawdziłem jak tam inne - te takie nie najmniej wiarygodne źródła go określają i IMDB jako "comedy, crime, drama", a Wiki jako komediodramat. To ten nasz FW tylko tak zupełnie po całości idzie w komedię. W każdym razie nie pozwala to tak zupełnie bez wiary przejść obok nadziei, że coś tam może jednak będzie humorystycznego z dalekich obrzeży "legalnej blondynki" ;-)
A tak serio, póki co nie mogę się uwolnić od oczekiwań o szczypcie czarnej komedii z morderstwem w tle, które już tam widzimy, że kogoś dosięgnęło. A teraz tylko zagadka "kogo?"

ocenił(a) serial na 8
paperski

Również sądzę, że komediodramat jest dużo bliższy. Dobry film.

neta775

i także ten crime widać będzie miał tu miejsce. No ciekawe co zaraz będzie i w jakim wymiarze/proporcjach to wszystko. Wydaje się to o tyle nietypowe, bo zwykle... lub może inaczej powiem: zabrakło w tym pierwszym odcinku wyraźniejszego postawienia problemu/zagadki, do rozwiązania którego by się potem stopniowo zmierzało. Dojść tajemniczo, że policja, jakaś sprawa, ktoś zginął, ale tak w sumie bardzo mało uwypuklone, a mamy nacisk na część obyczajową. Od pierwszego odcinka można by się trochę więcej spodziewać, szczególnie, że ich niewiele będzie.

ocenił(a) serial na 8
Ula87

Zmierzch to prawdziwy horror

ocenił(a) serial na 8
adziaaa81

Dla widza oczywiscie ;)

ocenił(a) serial na 9
Ula87

A co ma byc pod " zmierzch " ? Obyczajowy, komedia? Wampiry bys umieścił w mekodramacie, a może biografi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones