Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Można dostać nominację do Oscara za rolę, która polega na tym, że 3/4 filmu idzie się z torbą na plecach wzdychając od czasu do czasu? Można!

Adrianis

Musiała dostać nominacje, ponieważ się dla tej roli "poświęciła" się niosąc plecak w którym były ciężkie przedmioty. :P Tak czytałem

JaneKuzminski

myślę, że istotne było też to, że dała sobie zrobić zdjęcia bez makijażu, a nawet z potarganymi włosami ;)
a tak na serio - dobrze zagrała. nie jestem przekonana, czy to oscarowa rola, raczej nie, zwłaszcza w porównaniu z Laurą Dern, która moim zdaniem aktorsko skradła jej w filmie palmę pierwszeństwa - i mam nadzieję, że dostanie Oscara.

nomiko

Mi się też bardziej spodobała gra Laury.

Adrianis

Opierał się na niej praktycznie cały film, który na dodatek był dobry. W każdym bądź razie film to nie tylko droga głównej postaci, ale cała masa scen z przeszłego życia. Tym bardziej, że w czasie owej drogi też nie raz na kogoś się natknęła. A każdy napotkany osobnik wywołał w niej różny rodzaj emocji. I wszystkie te emocje ukazała więcej niż dobrze.

W każdym bądź razie wyżej niż jakaś Keira Kneightley czy z całym szacunkiem Meryl.

xavi1991

Ludzie! Nauczcie się w końcu, że nie ma czegoś takiego jak "w każdym bądź razie...". Albo "w każdym razie" albo "bądź co bądź".

Tom_Ace

moja wypowiedź była sprzed 9 lat. Wiele się od tego czasu zmieniło, bądź co bądź ;)

xavi1991

A to przepraszam, ale w każdym razie przyda się tym którzy jeszcze nie wiedzą, pozdrawiam ;)

Adrianis

E tam, marudzisz. Popatrz na Dern - wystarczy, że w filmie umrzesz.
Taa, tegorocznych nominowanych to chyba wyłaniali pacjenci hospicjum. Dern umarła, postać laureata Oscara chorowała, postać laureatki Oscara chorowała. Każdy balansował na granicy śmierci. Tylko co jedna kreacja tych aktorów to gorsza i bardziej komiczna (Redmayne powinien porzucić aktorstwo, Moore odpuszczę). Można? Można!!

Grifter

Według mnie Moore zagrała świetnie i ten Oscar jej się zwyczajnie należał.

Adrianis

Zauważyłem, że na ogół hejtujesz wszystkie aktorki xd

użytkownik usunięty
Adrianis

A ja się bardzo mocno z Tobą nie zgadzam, według mnie Reese zagrała najlepiej z całej piątki nominowanych w tamtym roku, o ile nawet nie najlepiej w ogóle, zresztą uważam, że to jedna z najlepszych ról kobiecych XXI wieku. Ona nie tylko nosiła ciężki plecak, od którego ciężaru jak mniemam, bardzo plecy musiały ją rozboleć, ale też wyrażała tak różne emocje (jak ktoś wyżej napisał), i była tak przekonująca w swojej roli, że ja dałbym jej nawet 5 Oscarów. Nie przesadzam. Myślę, że długo nie wyjdę z zachwytu, to nie była prosta rola.

Adrianis

kolesiostwo... choć zauważ jednak, że ta kiepska dość aktorka zagrała tu lepiej niż zwykle, nawet grała sceny erotyczne by uatrakcyjnić film (jak była młoda to się nie rozbierała więc uważam to za kiepski pomysł - za późno i wygląda na sprzedawanie się)... w takim tempie jednak nigdy nie będzie dobrą aktorką... chociaż... może... jak się uprze jak ta kobieta, którą grała? ciekawe czy ta rola coś JEJ osobiście dała...

Adrianis

xavi1991 już ci napisał wszystko dokładnie więc ja dodam tylko - można być chłopem i nazywać plecak "torbą"? Można! xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones