Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Nie widzę tu nigdzie tego, więc zakładam, myślę, że zasady każdy zna, ale przypomnę. Podajemy jakiegoś aktora i przez jego role filmowe i przez innych aktorów dochodzimy do Reese. To może podam przykład:

Ryan Phillippe

Ryan Phillippe - Szkoła uwodzenia - Reese Witherspoon

To teraz Angelina Jolie

Dziewczynka_bez_zapalek

Angelina Jolie- Mr. & Mrs. Smith - Vince Vaughn - Sztuka zrywania - Jennifer Aniston - Przyjaciele - Reese Witherspoon

Dziewczynka_bez_zapalek

Aha i teraz może Zach Braff ;)

Cineasta

:))

Zach Braff - Powrót do Garden State - Natalie Portman - Wzgórze nadzei - Eileen Atkins - Vanity Fair. Targowisko próżności - Reese

To teraz Shannen Doherty

Dziewczynka_bez_zapalek

to nie jest miejsce dla zabaw dla dziciaków, znajdź sobie inne miejsce na głupie zabawy!

Szmminka

O, doprawdy? Wpadnij na fora takie jak: Kate Winslet, Meryl Streep, Angeliny Jolie, Brada Pitta, Bruce'a Willisa, Heleny Bonham Carter i innych i powiedz im dokładnie do samo. Dorosła osobo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szmminka

Gówniaro? No cóż, jak to znakomicie płynie z twojej krzywej twarzy! Rewelacja! Jak to mówią: mów do mnie jeszcze, ja rosnę, a zdepczę cię później, albo może i wcale. Takie coś jak ty nie zasługuje na jakąkolwiek formę konwersacji. Nawet na defensywę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dziewczynka_bez_zapalek

a właśnie się umyłam więc chyba coś ci się pomyliło, jak czujesz to od siebie bo ja jak bym się znalazła koło ciebie to... no cóż już by było po tobie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dziewczynka_bez_zapalek

już żaden mądry żarcik ci do łebka nie przychodzi? Ojj...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szmminka

Doprawdy kreatywna i powalająca wypowiedź... popisałaś się klasą, dorosła osobo. Gratuluję. Ale nie licz, że zniżę się do twojego poziomu. Przeczytaj po prostu jeszcze ze dwa razy to, co napisałam wyżej i po prostu zrozum, jaką pustą osobą jesteś.

Szmminka

Nie chce się wtrącać, ale nie rozumiem co ci przeszkadza, że ktoś założył forum z grą? Jak ci się nie podoba to nie graj, ale po co się czepiać?

Dziewczynka_bez_zapalek

Widzę, że została przerwana, ale lećmy dalej

Shannen Doherty - Dziewczyny chcą się bawić - Helen Hunt
Helen Hunt - Bobby - Joshua Jackson
Joshua Jackson - Szkoła uwodzenia - Reese Witherspoon

teraz Denise Richards

Dziewczynka_bez_zapalek

też nie toleruję na film web takich głupot, jak jakieś gry. Powinno się tutaj rozmawiać na tematy związane z aktorką a nie:( nie ma co się kłócić

Darszanka

fakt nie każdemu mogą pasować zabawy tego rodzaju (mi są obojętne) ale żeby coś zmienić to raczej kłótnia wam nie pomoże. założycielka tematu jeżeli chce to może sobie zakładać tematy tego typu (co nie zmienia faktu że filmweb jest miejscem gdzie rozmawia się o aktorach i filmach) to wolny kraj. Nie wszyscy muszą to lubić i dlatego można to ignorować i nie wchodzić na takie tematy które nas nie interesują. Zawsze można założyć swój temat, który będzie miał większy związek z filmem czy aktorem.

Darszanka

Krytykujesz mnie i nazywasz tą grę głupotą. W tym momencie obraziłaś masę społeczności tej strony, ta gra jest związana z aktorką, a zapraszam Cię tutaj: http://www.filmweb.pl/topic/832281/OK+GRAMY+NA+PEWNO+WSZYSCY...
http://www.filmweb.pl/topic/1106073/Gramy!!!.html
http://www.filmweb.pl/topic/1145174/Gramy!.html
http://www.filmweb.pl/topic/1102636/GRAMY+!!!.html
Ciekawa jestem czy też się odważysz skrytykować ich postępowanie.

Dziewczynka_bez_zapalek

Ależ ja ciebie nie krytykuję, nie znam cię więc krytyka była by idiotyzmem, poprostu też nie lubie jak ktoś zakłada takie zbędne tematy i to wszystko. A pozatym nie jestetm tutaj po to aby na każdym forum pisac że te tematy sa głupie, poprostu tutaj weszłam i postanowiłam sie wypowiedziec. Pozdrawiam

Darszanka

Widzę, że została przerwana, ale lećmy dalej.

Shannen Doherty - Dziewczyny chcą się bawić - Helen Hunt
Helen Hunt - Bobby - Joshua Jackson
Joshua Jackson - Szkoła uwodzenia - Reese Witherspoon

teraz Denise Richards

użytkownik usunięty
d_czarny

Denise Richards - Facet z odzysku
Facet z odzysku - Jessica Cauffiel
Jessica Cauffiel - Legalna blondynka
Legalna blondynka - Reese Witherspoon

Kasia Smutniak

Kasia Smutniak - From Paris with Love - Jonathan Rhys Meyers - Vanity Fair. Targowisko próżności - Reese Witherspoon

Ashton Kutcher

d_czarny

Ashton Kutcher - Valentine's Day - Patrick Dempsey - Dziewczyna z Alabamy - Reese

Bela B. Felsenheimer

butiamthechosenone

Bela B. Felsenheimer - Bękarty wojny - Brad Pitt - Mr. & Mrs. Smith - Angelina Jolie - Lara Croft: Tomb Raider - Jon Voight - 4 gwiazdki - Reese Witherspoon

Jeremy Sumpter

d_czarny

Jeremy Sumpter- Ostry dyżur- George Clooney- Ocean' Eleven-Matt Damon- Infiltracja- Leonardo DiCaprio- Krwawy diament- Jennifer Connelly-Reservation Road-Joaquin Phoenix- Spacer po linie- Reese Witherspoon

kapsolini

A zapomnialem niech bedzie Mia Farrow....................

kapsolini

Mia Farrow - Wielki Gatsby - Robert Redford - Żądło - Paul Newman - Półmrok - Reese Witherspoon

Aurora Clavel

d_czarny

Aurora Clavel -Wybrzeże Moskitów-Helen Mirren -Stan gry-Russell Crowe -Gladiator-Joaquin Phoenix -Spacer po linie -Reese Witherspoon

Alexis Bledel

kapsolini

Alexis Bledel - Sin City - Benicio Del Toro - Las Vegas parano - Johnny Depp - Wrogowie publiczni - Christian Bale - American Psycho - Reese Witherspoon

Michael Dudikoff

d_czarny

Michael Dudikoff - rewolwerowiec
Valerie Wildman - Poza światem
Helen Hunt - Kiedyś mnie znajdziesz
Colin Firth - Bądźmy poważni na serio
Reese Witherspoon


Channing Tatum?

Maslana2203

Channing Tatum - Battle in Seattle - Woody Harrelson - Po zachodzie słońca - Salma Hayek -Johnny Depp - Wrogowie publiczni - Christian Bale - American Psycho - Reese Witherspoon

Angelo Rossitto

d_czarny

Angelo Rossito - Od szeptu w krzyk
Vincent Price - Edward Nożycoręki
Johnny Depp - Piraci z Karaibów
Keira Knightley - Pokuta
Ramola Garai - Vanity Fair

Reese;*

Mary Wickes

Maslana2203

Mary Wickes - Małe kobietki - Christian Bale - American Psycho - Reese Witherspoon

Charles Zoli

d_czarny

Żałosne i dziecinne.
Nudzi ci się ?
Charles Zoli zagrał w dwóch filmach i to w latach 40 !!
Niech ktoś poda innego aktora.

angela7777777

Przepraszam , mój błąd ;//

a więc
Charles Zoli - Into the Straight - Margo Lee - Starstruck - Geoffrey Rush - Okrucieństwo nie do przyjęcia - Catherina Zeta Jones - Nawiedzony - Owen Wilson - Marley i ja - Jenifer Aniston Z ust do ust - Mark Ruffalo - Jak w niebie REESE WITHERSPOON

Leonardo DiCaprio

angela7777777

Leonardo DiCaprio - W sieci kłamstw - Russell Crowe - Gladiator -Joaquin Phoenix - Spacer po linie -Reese Witherspoon

Mania Akbari

d_czarny

Mania Akbari - 20 palców
Bijan Daneshmand - w sieci kłamstw
Leonardo Di Caprio - Aviator
Kate Beckinsale - Klik: i robisz, co chcesz
Adam Sandler;* - Mały Nicky
Reese;*

Iza Miko;)

Maslana2203

Iza Miko - W rytmie hip-hopu 2 - Columbus Short - Krok do sławy - Angela Bassett - Uwięziona we śnie - Andy Garcia - Ocean's Twelve:Dogrywka - Julia Roberts - Walentynki - Patrick Dempsey - Dziewczyna z Alabamy - REESE

okk , to teraz Lindsay Lohan

angela7777777

Lindsay Lohan - Wredne dziewczyny
Rachel McAdams - Red Eye
Cillian Murphy - Mroczny rycerz
Heath Ledger - Tajemnica BrokeBack Mountain
Jake Gyllenhaal - Transfer
Reese


Billy Zane

Maslana2203

Billy Zane - Titanic - Kate Winslet - Holiday - Cameron Diaz - Co się zdarzyło w Las Vegas - Ashton Kutcher - Walentynki - Patrick Dempsey - Dziewczyna z Alabamy - REESE

teraz Hugh Grant

angela7777777

Hugh Grant - Dziennik Bridget Jones
Colin Firth - Bądźmy poważni na serio

Jayne Wisener

Maslana2203

Jayne Wisener - Boogeyman 3 - Erin Cahill - W pogoni za szczęściem - Thandie Newton - 2012 - Amanda Peet - Zupełnie jak miłość - Ashton Kutcher - Walentynki - Patric Dempsey - Dziewczyna z Alabamy - Reese

uff , ciężko było ;d
to teraz Eddie Murphy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones