PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561957}

Woda dla słoni

Water for Elephants
7,1 103 066
ocen
7,1 10 1 103066
5,7 11
ocen krytyków
Woda dla słoni
powrót do forum filmu Woda dla słoni

Pattinson Polakiem :)

ocenił(a) film na 8

Bardzo mi się to spodobało :) Nie przeszkadzało mi zupełnie, że wymowa polskich słów nie była idealna. Gdy słyszałam jak starają się mówić po polsku trudno mi było nie uśmiechnąć się za każdym razem. Miłe, że tak się starali i miłe że z wielu narodów wybrali akurat polską rodzinę i polskiego pijaka ( co trochę mniej mi się podobało). Język polski jest jednym z najtrudniejszych na świecie więc wcale się nie dziwię, że brzmienie było co , najmniej niedoskonałe, najważniejsze że ten polski było jednak słychać. No a co do samego filmu to podobał mi się, nawet bardzo. Cyrków nie lubię, tym bardziej ze zwierzętami, jednak film był ciekawy i dobrze zagrany. No i Robert Pattinson taki jakiś przystojny się zrobił :). Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
aam38

Nic dodac nic ujac...przyjemne gniecenie w dolku, ze ktos z wielkiego holywood nawiazuje do polskosci i lamie sobie jezyk by sklecic kilka slow w moim jezyku..oczywiscie film niesie ze soba duzo wiecej tresci ale to bardzo mily akcencik

ocenił(a) film na 10
aam38

w ogóle dobrze zagrał, na prawdę się nie spodziewałam po Pattisonie :)

użytkownik usunięty
anita_dzidka

Facet w filmie "Lighthouse" udowodnil, ze ma ogromny talent aktorski, po prostu nie dostawal zbyt wielu rol, w ktorych moglby to udowodnic. Po obejrzaniu wspomnianego przeze mnie filmu, totalnie zmienilem swoje zdanie na temat tego pana.

ocenił(a) film na 6

Ja zmieniłam zdanie o jego aktorstwie po seansie "Good time". Jest tam świetny, a kreacją w "Lighthouse" jeszcze bardziej utwierdził mnie, że ma talent i trzeba mu odczepić etykietkę pana od "Zmierzchu" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones