PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629779}
6,7 29 999
ocen
6,7 10 1 29999
7,3 17
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Co tu duzo pisac... Najlepiej w skupieniu i z uwaga obejzec ten film to wczujecie sie w jego
ciekawy klimat...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Racja,dawno takiego nie widziałam...pamiętam takie z młodszych lat,w tym klimacie ale "dziś" ciężko o takie...

ocenił(a) film na 8
Tamilina

Podobalo mi sie jak ten MUD polubil tego chlopca i z czasem stal sie dla niego nie tylko przyjacielem ale namiastka ojca. Prawdziwego ojca a nie ojca ktory dla swego syna nie mial czasu i tylko praca i praca a syn stale z kolega na dworze... Swietne kreacje aktorskie i historia prawdziwej przyjazni gdzie tak naprawde wiek ma male znaczenie. Jestem zadowolony tez z koncowki bo smierc MUD'A by byla smutnym zakonczeniem a sama dobrze wiesz jak sie film skonczyl ;-) ... Na zakonczenie dodam ze ogladajac te przyjazn i relacje chlopca z MUD'EM przychodzila mi na mysl przyjazn chlopca i uciekiniera z wiezienia w filmie DOSKONALY SWIAT. SZKODA ZE TAK MALO WARTOSCIOWYCH FILMOW JAKIM JEST "MUD" POWSTAJE...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Co tu duzo pisac - niesamowity film.

ocenił(a) film na 8
selstei

Ale jak każdy nieco ambitniejszy film choć ocierający się o mainstream - w Polsce, a raczej na filmwebie niedoceniany, bo nie był zbiorem klisz i frazesów przekazanych w tempie karabinu maszynowego.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

super film. przypomina beztroskie dzieciństwo.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Jak dla mnie również rewelacyjny! Kocham takie kino. Te czasy, kiedy się było u progu dorosłości, dokonywania pierwszych odpowiedzialnych decyzji, dawno już minęły, ale to były piękne czasy. Świat wydawał się taki tajemniczy, ale i na wyciągnięcie ręki, a czas zdawał się biec w tempie zachodzącego słońca, nie liczyło się upływających dni, a każdy nadchodzący zwiastował przygodę. Takie właśnie uczucia budzi we mnie ten film. Doskonały film, wybitny, który będzie kiedyś klasykiem. Jest w nim coś z klimatu "Prawdziwe męstwo" braci Coen, albo "Zabić drozda", albo "To nie jest świat dla starych ludzi". Niespieszne tempo i poczucie "dziania się" życia, na które główny bohater nie ma wpływu - cokolwiek by zrobił, życie wymyśli inny scenariusz, a bohater może tylko płynąć z falą lub umrzeć. Fatum wisi nad głównymi bohaterami przez cały czas, ale drogi odwrotu nie ma, trzeba iść naprzód i spotkać się z tym, co nieuchronne. W przypadku "Uciekiniera" jest to śmierć albo nieznana przyszłość, które przyzywają, nie można się im oprzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones