PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629779}
6,7 29 993
oceny
6,7 10 1 29993
7,3 17
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

NIE ROZUMIEM !

ocenił(a) film na 9

Nie rozumiem tak niskiej oceny tego filmu. Rewelacyjne południowoamerykańskie kino. Niesamowity klimat, piękna scenografia, świetny scenariusz i reżyseria, znakomite aktorstwo.
Matthew McConaughey doskonały jak ostatnio w każdej roli. Bez wątpienia jego pięć minut trwa
i oby trwało jak najdłużej (True Detectiv, Dallas Buyers Club, Magic Man, Mud) Wreszcie porzucił role lalusiowatych typków. No i chłopcy. Zwłaszcza Tye Sheridan - rewelacja. Chociaż
Jacob Lofland nie gorzej. Wspaniałe kino.






ocenił(a) film na 10
Gwizyl

Zdecydowanie najlepszy film zeszłego roku, na RottenTomatoes ma 98%.
Rewelacyjny w każdym calu, McConaughey zasługuje w tym roku na oskara.
Jednak w "Mud" głównym bohaterem jest Ellis i to z jego punktu widzenia historia jest opowiedziana. Tye Sheridan wypadł równie znakomicie, co cała reszta obsady.

Nie oglądajcie tylko trailerów do filmu, bo mimo że świetnie zmontowane, to opowiadają całą historię. Dodatkowo przekłamują obraz, bo nie jest to thriller.
To historia o dorastaniu, przyjaźni i różnych rodzajach miłości: "pierwszej", rodzicielskiej, i trudnej miłości.

ocenił(a) film na 9
sapphire_2

100% racji. Pozdro

ocenił(a) film na 8
Gwizyl

Ja jestem oburzony oceną ale najważniejsze że film i tak był doceniony i mi się podobał więc w mojej opinii oceniam go wyżej niż to co jest na filmwebie

ocenił(a) film na 7
Gwizyl

Film świetny. Przeszedł zupełnie niezauważony. Matthew ostatnio zadziwia wyborami filmów i kreowanymi postaciami. Sam film poruszający wiele ciekawych tematów. Zrobiony w starym dobrym stylu, którego szukam, a którego coraz trudniej znaleźć w dzisiejszych hollywoodzkich produkcjach kręconych bez scenariusza.

ocenił(a) film na 6
Gwizyl

Południowoamerykańskie???

ocenił(a) film na 9
Inga__filmweb

Tak kochanie. Akcja filmu dzieje się na południu Stanów. Myślę, że oprócz Ciebie każdy się domyślił, o co mi chodziło.

ocenił(a) film na 6
Gwizyl

Jakby nie kombinować Kochanie południe Ameryki Północnej to ciągle jednak Ameryka Północna.

ocenił(a) film na 8
Inga__filmweb

Inga filmweb - przeczytaj ja ciebie proszę swój ostatni komentarz jeszcze raz, bo po prostu...
Co do filmu na prawdę świetny. Niestety minusem dla mnie była Reese Witherspoon, nie wiem ja chyba za tą aktorką nie przepadam.

ocenił(a) film na 8
Inga__filmweb

Twoja niska ocena filmu koreluje z niskim poziomem rozumowania metonimii.

Salt_The_Fries

piękne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones