PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629779}
6,7 29 993
oceny
6,7 10 1 29993
7,3 17
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Tak jak w temacie. Wspaniała historia i miejsce w którym było nagrywane.

Jeden element mi się nie podobał. To że od początku jak była mowa o wężach i o ukąszeniu
wiedziałem że na pewno będzie scena jak któregoś z nich ukąsi wąż i Mud ryzykując swoje życie
zabierze chłopaka do miasta. Myślałem że już tam będzie jakaś wielka strzelanina i liczyłem na
śmierć Muda. Jednak zrobili inaczej i o wiele lepszą końcówkę.

A co do końcówki. Była taka scena jak Galen pod wodą wydobywał różne ''skarby''. I nagle
zobaczył łódkę ( nie pamiętam już czy to galen był na łódce czy bez łódki) poprosił
(pociągnięciem linki) o wynurzenie go i co dalej? tak jakby czegoś tu zabrakło.

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

w tej scenie z Galenem na powierzchni wody przeplywalo cialo Muda

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

film genialny. niska nota na filmwebie; na imdb 7,5, tu zas ledwie 6,7.

FF7manifo

Bez przesady, po prostu dobry, mozna obejrzeć, ale sporo w nim naiwności. Mnie klimat kojarzył się z ostatnio oglądaną Pokusą, to samo otoczenie, brud, bieda, smrodliwa woda, duszna atmosfera, fleje dookoła.
Jeżeli klasyfikujesz ten film jako jeden z najlepszych to chyba niewiele filmów obejrzałeś. Oceniam na 7,5, a te 0,5 za scenografię.

ocenił(a) film na 10
ajron1960

Może nie wiele. Bardzo podobało mi się otoczenie jak to napisałeś brud,bieda,smrodliwa woda itd. Ale myślę że w takim miasteczku można poczuć się wolnym. Jak napisałem film (jak dla mnie - o tym pamiętaj) jest jednym z najlepszych jakich oglądałem.

FF7manifo

Jak lubisz takie klimaty to obejrzyj w pierwszej kolejności Do szpiku kości, Królestwo zwierząt i Fighter z Bale"m.

ocenił(a) film na 10
ajron1960

Okej,dzięki za tytuły. Fighter oglądałem :)

ocenił(a) film na 10
ajron1960

pfffff lol

rafal_kafarski1982

Tak cie zatkało po obejrzeniu filmu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones