PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629779}
6,7 29 999
ocen
6,7 10 1 29999
7,3 17
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Wow! Nie spodziewałem się takiej uczty: wyborny scenariusz, przepiękne zdjęcia i sporo świetnych ról. Co ważne twórcy sprawnie poruszają się po wodnych obszarach, skutecznie omijając mielizny ckliwego romansu. Duże brawa dla Matthew McConaughey'a i najmłodszych aktorów, którzy zachowują się tak jakby na planie filmowym spędzili przynajmniej pół wieku. Właściwie nie ma się do czego przyczepić - wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane i pozbawione jakiegokolwiek fałszu. Z cyklu "chłopięcy świat" najlepsza pozycja od "Powrotu" Zwiagincewa. Gorąco polecam.

ocenił(a) film na 7
vuv

Poza tym bardzo ładnie przedstawia zawód młodego człowieka, który styka się z totalnie pok*rwionym światem dorosłych.

ocenił(a) film na 7
vuv

Zgadzam się z tobą

vuv

Dla mnie scenariusz niestety zalatuje nudą i sam film też,, miłym zaskoczeniem była jednak gra najmłodszych aktorów

ocenił(a) film na 8
GhostDog_5

tak tak , film się "wlecze" lepiej jak strzelają i są pościgi.
Film podobał mi się właśnie dlatego, że dało się spokojnie pomyśleć, otoczka całego dramatu przepiękna. Dobry film nie akcji.
Taki film o przyjaźni, miłości , zemście ... w otoczeniu wody ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones