PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 133
oceny
6,6 10 1 139133
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

przereklamowany

ocenił(a) film na 2

obejrzałam i zdecydowanie się zawiodłam- to ma być film którym podniecają się miliony ludzi? fabuła prosta, motyw powtarzany przez tysiące. Zwykła komedia bez ŻADNEGO wyrazu. Historia jest po prostu głupia! Film w pewnych momentach nudny.
Gdy umarł głowny bohater myślałam, że to jakiś nieudolny żart.
Dla tych co twierdzą, że film jest ŚWIETNY (?!)- polecam troche ambitniejsze kino.

ocenił(a) film na 9
martyna_mb

ale z Ciebie tępa strzała.
Ambitniejsze kino??
pewnie, że bracia Coen nie robili tego filmu ale chyba jednak go nie zrozumiałaś
komedia??
największą komedią jesteś tutaj Ty

użytkownik usunięty
majron_85

A dlaczego Ty od razu obrażasz kolego czy może koleżanko, i co tu do rozumienia, ten film to dno, totalna tandeta i kicz dla dzieci pokolenia MTV, może jak bym miała 10 lat to by mi się podobał w co jednak bardzo wątpię. Nie ma tu żadnego przesłania, patrząc na niego pod każdym możliwym kontem, jest żenująco śmieszny w swej prostocie i ewentualnie może się podobać osobom niedorozwiniętym emocjonalnie tudzież opóźnionym emocjonalnie, co by pasowało bardziej do Twojego przypadku.

ocenił(a) film na 9
martyna_mb

rzecz gustu... dla jednych ten film jest świetny a innym sie nie podoba i tyle ;) a film to napewno nie jest komedia

ocenił(a) film na 3
martyna_mb

"Gdy umarł głowny bohater myślałam, że to jakiś nieudolny żart"


hahha, cały film jest nieudolny... ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones