PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108551}

Spisek doskonały

Best Laid Plans
6,1 595
ocen
6,1 10 1 595
Spisek doskonały
powrót do forum filmu Spisek doskonały

muszę powiedzieć że to banalna opowieść. Uwielbiam Reese Whiterspoon i to był jeden z powodów skuszenia sie na transmisję hehe. ehh . Napisałem że to banalny film -poprzez jego zakończenie, bardzo zaskakujące hehe.

djadamus

Banalna opowieść? Czy ty znasz znaczenie tego słowa? "banalny ze względu na zaskakujace zakonczenie" !!! buahahaha. Gniewasz sie na słownik jezyka polskiego, czy co?

ocenił(a) film na 7
Robson_16

ale wlasnie jemu hcodizlo o to ze ZASKAKUJACE ZAKONCZNEIE i by lsmeich to chodzilo mu o to ze byl banalny bo wszystko sie dobrze skonczylo i pbylo przewidywalne tzn nuikt nie zginal czyli bylo zaskakujace w sensie szyderczym tzn BANALNE

ocenił(a) film na 7
Robson_16

ale wlasnie jemu hcodizlo o to ze ZASKAKUJACE ZAKONCZNEIE i by lsmeich to chodzilo mu o to ze byl banalny bo wszystko sie dobrze skonczylo i pbylo przewidywalne tzn nuikt nie zginal czyli bylo zaskakujace w sensie szyderczym tzn BANALNE

ocenił(a) film na 7
Robson_16

ale wlasnie jemu hcodizlo o to ze ZASKAKUJACE ZAKONCZNEIE i by lsmeich to chodzilo mu o to ze byl banalny bo wszystko sie dobrze skonczylo i pbylo przewidywalne tzn nuikt nie zginal czyli bylo zaskakujace w sensie szyderczym tzn BANALNE

ocenił(a) film na 7
djadamus

no rzeczywiście samo zakończenie nie było jakoś super zaskakujące, ale to jak się ta cała sprawa wyjaśniła (:O)to mnie zniszczyło, to było dla mnie sporym zaskoczeniem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones