PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336392}

Diabelska przełęcz

Devil's Knot
6,4 19 981
ocen
6,4 10 1 19981
5,0 4
oceny krytyków
Diabelska przełęcz
powrót do forum filmu Diabelska przełęcz

Moje odczucia na temat tego filmu sa takie, ze watpie aby to oni zabili trójkę tych dzieci, w polowie filmu nawet moje podejrzenia padly na tych dwóch ojców. co do filmu zostawia na koniec nie smak i to ze sie mysli o nim przez kilka dni. nie wszystko zostalo wyjasnione zrobiono to specialnie? niby jest 6 godzinny dokument na temat tego zdarzenia. jakos czuje sie dziwnie, ze nie wiem kto wkoncu zabił te dzieciaki...

użytkownik usunięty
lovely16

No właśnie, niby są dokumenty, ale poświęcone nie temu co trzeba... Nie mogę zrozumieć dlaczego ta organizacja na rzecz uwolnienia trójki nie przeznaczyła części pieniędzy na śledztwo dotyczące prawdziwego mordercy. Tak jakby dzieci nic ich nie obchodziły. Nic. Oburza mnie, że poświęcono tyle energii na uwolnienie skazanych a nie podjęto żadnego działania, aby znaleźć sprawcę tej masakry. Tymczasem badania są dość jednoznaczne, wyniki po wpisaniu "psychological profile of child killer" jasno określają kto zabija dzieci.

ocenił(a) film na 5
lovely16

Kolejny film o tępocie US-owego prawa, poczynając od tępoty chodnikowego ............. na sędzim kończąc. U nas, ostatnio, za batonik wsadzono a 15-tu gangsterów wypuszczono - szybko dościgamy wzorzec. Przypuszczam, że to ojciec zabił chłopców. Jak dla mnie, to twórcy tego filmu zbytnio się nie wysilili i ciekawy temat zmarnowali - 5/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

w USA lepiej działa wymiar sprawiedlisosci niz ten kretyński u nas, wiec daruj sobie

ocenił(a) film na 5
funkadelic

W Usa, żeby zadziałało prawo, zgodnie z prawem, to musisz mieć dużo, oj dużo, forsy. Jak forsy nie masz to idziesz do paki. Adwokat z urzędu - to o kant d..y można otrzeć, a o naszym prawie napisałem w swojej pierwszej wypowiedzi - nieuważnie czytasz. Pozdrawiam ! Czy byłeś w Usa !? bo ja tak - przez 4 lata.

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

widac malo wiesz o USA, nie jest to kraj tak skorumpowany jak Wlochy powiedzmy. Nie mas zpojecia to po co pieprzysz. Kierujesz sie durnymi stereotypami.
Ja bylem 10 lat w USA wiec twoje 4 lata wsadz sobie w dupe

ocenił(a) film na 5
funkadelic

Nie lubię wulgaryzować bywają, jednak, takie sytuacje, że inaczej nie można a więc jeżeli chodzi o dupę to jest to takie miejsce z którego wydobywa się sr...e a one różne bywają. Moje jest na twardo i łatwo je posprzątać a Ty nażarłeś się , przez te 10 lat, tyle tego Usowego g...a, że do dzisiaj sr.sz na rzadko i z takim rozpryskiem, że jest to nie do usunięcie a smród niesie się dookoła. Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
funkadelic

Widzę, że masz lustro przed sobą - toż to objawy choroby psychicznej !!! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Tekst zupelnie nielogiczny, żalosny jestes dzieciaczku

ocenił(a) film na 5
funkadelic

Choroba się pogłębia - szkoda mi by było Ciebie, nawet polubiłem Twoje teksty !!! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

"szkoda mi ciebie" to byl pierwszy tekst lekarza do twojej matki jak sie urodziles :)

ocenił(a) film na 5
funkadelic

O BOSKI FUNKADELICU !!! O GWIAZDO USa !!! O MĄDROŚCI NAD MĄDROŚCIAMI !!! TOŻ TYŚ JEST SŁOŃCE BAŁTYKU !!! POKŁONY DLA TWEJ BOSKOŚCI ŚLĘ !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

slabiutkie są te twoje riposty, radzę poćwiczyć :)

ocenił(a) film na 5
funkadelic

A ja tak czekałem na kolejny majstersztyk słowa pisanego a tu nic, jakiś pusty tekst, ja to rozumiem - główeczka strasznie przepracowana i musiała odpocząć. Jak główka nie pracuje to paluszki wystukują coś czego własna główka nie rozumie. Odpocznij Mistrzu słowa pisanego ja z utęsknieniem czekam na ciąg dalszy - czekam !, czekam !!, czekam !!! i kolejny raz pozdrawiam !

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

chetnie bym wdal sie w gre slowna z toba, ale zaden z ciebie przeciwnik, wiec tyle ci starczy :)
To tak jakbym sie mierzyl w bojce z przedszkolakiem, ani z tego zadnej radochy, ani wyzwanie.
Pocwicz riposty to bedzies zmogl do mnie startowac misiu.

ocenił(a) film na 5
funkadelic

Jakżesz się cieszę, moje oczy są pełne radości czytając tekst pisany piękną polszczyzną, interpunkcje, jakżesz to wszystko wysublimowane, wyważone a w treści tyle mądrości, że polscy nobliści by się nie powstydzili. Ja może to żaden przeciwnik ale Ty tworzysz cudowności, to czysta poezja. Kiciusiu twórz, twórz, twórz, nie ustawaj w tworzeniu - pokazuję Twoje teksty znajomym i są zauroczeni nawet Magda P. postanowiła włączyć do swego repertuaru skomponowanego, przez siebie, bluesika z Twoim wykwintnym tekstem. Jesteś tęczą Tatr !!! Pozdrawiam !!! Nie wiedziałem, że masz męskie ciągotki - skądinąd to grupa, jak zresztą wynika z Twoich tekstów,bardzo inteligentnych i twórczych istot.

funkadelic

nasz i ich wymiar sprawiedliwosci to kpina xd

ocenił(a) film na 5
lovely16

Obejrzałam film Oszukana, w którym jak wiecie pojawia się wątek seryjnego mordercy chłopców. Film pokazuje, że chłopcy byli zabijani w szale i traktowani w sposób pełen przemocy, lecz nie byli gwałceni (ponieważ istnieją dwa rodzaje pedofilskiej seryjnej zbrodni na dzieciach: taka w której satysfakcja bierze się z samego mordu oraz taka połączona z gwałtem). Nie jestem specjalistą, ale wydaje się oczywiste, że masakry w West Memphis dokonał pedofil-homoseksualista (ofiara molestowania i dręczenia w dzieciństwie).

ocenił(a) film na 7
lovely16

Byla o tym mowa w dokumentach: szukaniem PRAWDZIWEGO oprawcy ma zająć sie prokuratora. Osoby ktore zrealizowaly ten film skupily sie na opowiedzeniu nieslusznie skazanych nastolatków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones