PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012548}
5,7 13 714
ocen
5,7 10 1 13714
6,4 34
oceny krytyków
Bodies Bodies Bodies
powrót do forum filmu Bodies Bodies Bodies

Słabizna

ocenił(a) film na 1

Może po narkotykach da się to oglądać, ale wtedy trzeba sobie wszystko wyobrazić, bo akcji tyle co kot napłakał. Auto przywalone drzewem z rozładowanym akumulatorem, telefony nie mają zasięgu, nawet stacjonarne ... Tytułowa gra której zasady są bzdurne, nudy, dialogi o chorobach psychicznych, ale bohaterki zachowują się jak kretynki. Generalnie nic by z tego filmu nie wynikało gdyby nie filmik z telefonu na koniec. Ale nie dajmy się zwieść taniej sztuczce. To było półtorej godziny męczarni. Pseudohipsterski slasher bez slashera? Nie wyszło.

ocenił(a) film na 8
Logan87

durny nudziarz .

ocenił(a) film na 3
SzczeryHipokryta

Dałaś incepcji 7/10, a nie oddychaj 6/10 i ty mówisz coś o byciu nudziarzem

ocenił(a) film na 8
Ave_sepian

hej! i tak myśle, że to spoko filmy!! 6 i 7 to pozytywne oceny!

ocenił(a) film na 3
SzczeryHipokryta

Tak, to są pozytywne oceny, ale żeby temu filmowi dać ocenę wyższą niż np. Incepcji trzeba mieć co najmniej dziwny gust

ocenił(a) film na 8
Ave_sepian

no ty dałeś hereditary 4 a Antmanowi 8 to jest dopiero szaleństwo!

ocenił(a) film na 3
SzczeryHipokryta

Hereditary mnie po prostu znudziło, próbowało być ciężkim filmem psychologicznym a skończyło się na wlokącej się bajce. Ant mana oglądałem na dużym ekranie, więc mogło to wpłynąć trochę na ocenę, ale tak czy siak jest to spoko odmóżdżacz. W sumie to mój błąd, że wdałem się w dyskusje, sam mając tak niebezpieczną opinie o filmie, który zakrawa o arcydzieło według przytłaczającej większości ;)

ocenił(a) film na 8
Ave_sepian

głupi nudziarz

ocenił(a) film na 7
Logan87

no bo przecież podczas huraganu gdzieś na zadupiu musi wszystko działać i nie może się rozładować auto co jest wytłumaczone. Samej gry nie zrozumiałeś bo ona jedynie jest zaczątkiem do opowiedzenia historii , żeby widz myślał w tą strone. Bohaterki zachowują się jak kretynki jak w 99% horrorów. po prostu twój idiotyczny komentarz jest przejawem nastawienia się na niewiadomo jak zaj.. horror. Ja na szczęście podszedłem bez oczekiwań i film był ok.

ocenił(a) film na 8
Logan87

Rozumiem, film mógł ci się nie podobać, ale od razu 1? Na pewno znalazłbyś/znalazłabyś jakieś pozytywne aspekty.

ocenił(a) film na 1
Ignacy_Szczukowski

Bardzo rzadko daję 1. Jak bym cokolwiek docenił to dałbym 2.

ocenił(a) film na 8
Logan87

No dobra, oceniaj sobie jak chcesz, to nie moja sprawa.

ocenił(a) film na 8
Logan87

Po 2 minutowym przestudiowaniu twoich ocen, doszedłem do wniosku że jesteś dość okrutny do jakichkolwiek produkcji, twoje przeskalowane oceny tylko niesłusznie zaniżają średnią

ocenił(a) film na 1
adam_zarebski

Średnia wszystkich moich ocen to 4,9 rozkład jest zbliżony do normalnego.

ocenił(a) film na 7
Logan87

Oceny twoje oraz ludzi twojego pokroju potwierdzają popularną tezę, że nie należy się sugerować średnią na FW, czy gdziekolwiek indziej tak naprawdę. Średnia daje jakiś obraz, ale ja zazwyczaj (przy mniej znanych, niepromowanych produkcjach) rzucam okiem przynajmniej na nagłówki komentarzy z Forum. Zazwyczaj trafi się ktoś bardziej estetycznie i emocjonalnie zrównoważony i zachęci. Lub odradzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones