PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561856}

A więc wojna

This Means War
6,6 79 264
oceny
6,6 10 1 79264
4,4 9
ocen krytyków
A więc wojna
powrót do forum filmu A więc wojna

Ani to jest śmieszne, ani ciekawe ani też nie zapewnia, żadnej rozrywki. Żal patrzeć na Witherspoon i Hardy'ego niemiłosiernie męczących się grając w takich gniotach. Nie polecam - wcale nie jest zabawny.

ocenił(a) film na 3
Borys_17

Krótko i zwięźle. Zgadzam się.

ocenił(a) film na 5
Borys_17

Mnie też ten film zawiódł, ale nie zgadzam się, że nie jest wcale śmieszny. Kilka razy mnie nawet rozbawił, ale to stanowczo za mało. Moje oczekiwania wobec tego filmu i Reese Witherspoon były jednak dużo większe.

ocenił(a) film na 8
Borys_17

Dziwię się twojej tak krytycznej ocenie. Nie zgadzam się z ani jednym twoim zdaniem. Film według mnie jest i zabawny i ciekawy i zapewnia fajną rozrywkę. No cóż, każdy ma inny gust więc i oceny bywają zupełnie odmienne.

ocenił(a) film na 1
Borys_17

Ja nie wiem jak można nagrać film o dwóch facetach kłócących się o tą samą kobietę.. żałosne, lepiej zbić pionę i napluć na szmatę.

ocenił(a) film na 5
Skillet

aż tak krytyczny nie jestem, ale pomimo że była to komedia, to dziwi mnie fakt, że kobieta umawia się z dwoma facetami naraz przy aprobacie przyjaciółki i samych zainteresowanych. Jak dla mnie jest to żenujące! A w filmie zaśmiałem się może parę razy, ale za to soczyście. Ale już nie wrócę do niego na pewno.

Borys_17

Im dalej w film tym wyższe obcasy jej zakładali.

ocenił(a) film na 3
emplim

Haha. Nie pamiętam już niczego z tego filmu ale podoba mi się twój komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones